Vakum Pompaları&Blower&Endüstriyel Süpürgeler
Doğuşsan Türkçe Doğuşsan English Doğuşsan Arabic
 
: (0216) 348 74 26
 

THYRACONT-GERMANY / Dijital Vakum Ölçüm Cihazları

Thyracont özel, orta ölçekli bir şirkettir. Ürünlerinin tamamı kendi geliştirmelerinden kaynaklanmaktadır. Yıllardır Thyracont, Basel II'ye göre derecelendirmelerde "Çok iyi" notunu aldı.

 

Deneyimli, kalifiye personelimizin en büyük endişesi memnun müşterilerdir. Ürün portföyümüz, çeşitli uygulama alanları için akıllı vakum cihazlarını içerir. Standart ürünlerimizin donanım ve aygıt yazılımını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmekten memnuniyet duyarız. Özel marka ortaklıkları memnuniyetle karşılanmaktadır; Ekibimiz, belirli ürün gereksinimlerini karşılamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Thyracont, 40 yılı aşkın süredir Almanya'da vakum ölçüm cihazları geliştirmekte ve üretmektedir. Şirketimiz, vakum pompalarının ve vakum proses ekipmanlarının dünyadaki son kullanıcılarına ve orijinal ekipman üreticilerine yenilikçi vakum ölçüm enstrümantasyonu sağlamaktadır.

ÖZELLİKLE UYGULAMANIZ İÇİN

 

Thyracont’ın ürünleri arasında vakum sensörleri, vakum anahtarları, geniş aralıklı vakum transdüserleri, kompakt vakum göstergeleri ile ekran ve vakum kontrol üniteleri bulunur. Ürünlerimiz en gelişmiş sensör teknolojilerini kullanır:

 

Piezo, Pirani, Kapasitans, Ters Magnetron ve Bayard-Alpert, en zorlu vakum ölçüm gereksinimlerini karşılamak için tek başına veya kombinasyon halinde.

 

Vakum uygulamanız için en uygun çözümü bulmak için bilgimizi ve uzmanlığımızı kullanarak sizinle yakın çalışacağız.

 

 

Ürünleri görmek için buraya tıklayın.