Vakum Pompaları&Blower&Endüstriyel Süpürgeler
Doğuşsan Türkçe Doğuşsan English Doğuşsan Arabic
 
: (0216) 348 74 26
 

RGS-ITALY / Endüstriyel Vakum Üniteleri

RGS endüstriyel elektrikli süpürgeler, merkezi vakum sistemleri ve pnömatik konveyörlerin üretiminde uzmanlaşmış yeni bir şirkettir.

Üyelerden bazıları bu alanda yirmi yıllık deneyime sahiptir ve 2007'de İtalya'da RGS Lombardia doğdu. Avrupa'da bazı distribütörlerle RGS Iberica'nın kurulmasına da yol açan güçlü bir işbirliği kurduk. Son olarak, RGS Hindistan kuruldu.

Yelpazemiz tek fazlı 1, 2 veya 3 motorlu ve 3 fazlı 13kw’ a kadar elektrikli süpürgeler, ATEX EX II 3GD olarak sınıflandırılan Bölge 22 (Toz) ve Bölge 2 (Gaz) ortamlarda kullanılmaya uygun elektrikli süpürgeleri içerir. RGS, hakim olduğu konu olan tozlar ve granüller için merkezi vakum sistemleri ve pnömatik konveyörlere sahiptir.

RGS, tüm Müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde teknik çözümler araştırmak ve bulmak amacıyla ticari ve teknik destek verebilecek dinamik bir ekipten oluşmaktadır.

Çok çeşitli standart makinelerle birlikte, müşteriye farklı endüstriyel sektörlerdeki tüm gereksinimleri karşılamak için makineleri ve sistemleri kişiselleştirme imkânı sunuyoruz.

RGS, yüksek kalite ve ürün, güvenilirlik ve performansın garantisidir.

 

Ürünleri görmek için buraya tıklayın.