Vakum Pompaları&Blower&Endüstriyel Süpürgeler
Doğuşsan Türkçe Doğuşsan English Doğuşsan Arabic
 
: (0216) 348 74 26
 

MASTERFLEX-GERMANY / Endüstriyel Hortumlar

Global olarak faaliyet gösteren kurumsal bir grup olarak Masterflex, karmaşık bağlantı sorunlarını çözmede uzmanlaşmıştır. Yüksek teknolojili spiral hortumların geliştirilmesi, üretimi ve işlenmesinde 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Derin malzeme ve teknolojik uzmanlığımız, en sofistike yüksek performanslı plastikleri uluslararası standartları belirleyen gerçek ürünlere dönüştürmemize yardımcı oluyor. Temel değerlerimiz çalışma felsefemizi belirler ve bizi doğrudan tüm gruba bağlar.

Katıları, sıvıları veya gazları taşıma veya çıkarma ihtiyacı, hemen hemen her sektördeki birçok şirket için günlük bir zorluktur.

Çoğunlukla, bir çözümün uygun olup olmadığına karar veren birçok özel yönerge ve gereksinim vardır. Hangi malzeme özel gereksinimleri karşılıyor? Uyulması gereken yasal direktifler veya başka kurallar var mı? (örneğin gıda endüstrisi standartları veya 94/9 / EG'ye göre ATEX uygunluğu). Böylesine geniş bir talep yelpazesi, kişiye özel çözümler gerektirir.

Çap, minimum bükülme yarıçapı, basınç yükü, sıcaklık direnci, uygunluk gereksinimleri - bunlar hortum seçimini belirleyen faktörlerden sadece birkaçıdır. Bu gereksinimlerin her birine cevabımız, müşteriye özel hortum tasarımlarıdır.

Burada poliüretan ve diğer yüksek teknoloji ürünü plastikler ve kumaşlardan yapılan ürünlerimiz ve sistem çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerimizin mümkün olan en geniş yelpazedeki farklı ortamları taşımak ve çıkarmak için size doğru çözümü nasıl sunabileceğini kendiniz görün. Ürünlerimizin her birinin kendine özgü güçlü yönleri ve özel özellikleri vardır - gelin ve hangisinin sizin için en iyisi olduğunu görün.

 

 

 

Ürünleri görmek için buraya tıklayın.