Vakum Pompaları&Blower&Endüstriyel Süpürgeler
Doğuşsan Türkçe Doğuşsan English Doğuşsan Arabic
 
: (0216) 348 74 26
 

DVP-ITALY / Vakum Pompaları ve Blowerlar

İşimiz geçmişi bir sezgi ve bir rüya ile başlar. Firma kurucu ve yaratıcısı müşteri ihtiyaçlarını ve zamanlamasını önceden tahmin eden, vakum teknoloji pazarının önemine inanan ve araştırmaya yatırım yapan, DVP (Dry Vacuum Pump) inşa eden Mario Zucchini'dir . D.V.P. Vacuum Technology S.P.A bugün küresel ölçekte vakum pompaları ve kompresörler sektörlerinde rekabet etmektedir. San Pietro - Casale (Bologna) merkezli D.V.P. , Avrupa ve Latin Amerika'da dört adet şubeleri ve her kıtada yaygın bir satış ağı bulunmaktadır.


Müşterileri dinleme ve önemseme gerçek bir iş misyonunu olarak temsil edilir ve benzersiz çözümlerin en yüksek seviyelere ulaşması için : ürünler ve özel istek üzerine özel ve araştırma, teknoloji ve yenilik yoluyla özel süreçler. DVP insanlar her zaman her ilgi odağı olan, böyle güneş enerjisi, atık bertarafı, oksijenlenme ve su arıtma gibi farklı alanlarda uygulanan etkili araçlar gerçekleştirilmesi yoluyla çevreden başlayarak.


Teknoloji bizim için yeni ürünlerin geliştirilmesi süresini azaltmak için, yeni nesil simülasyon yazılımlarının kullanımı DVP tarafından yerine olağanüstü büyüme, gelişme ve iyileştirme fırsattır. En modern üretim ekipmanları stok gerçekten otomatik gözetimsiz ve 24/7 ameliyat bizim merkez kullanılmaktadır.

 

Ürünleri görmek için buraya tıklayın.