Vakum Pompaları&Blower&Endüstriyel Süpürgeler
Doğuşsan Türkçe Doğuşsan English Doğuşsan Arabic
 
: (0216) 348 74 26
 

DEPURECO-ITALY / Ağır Endüstriyel Süpürgeler

Depureco, otuz yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanındaki şirketlerde üretim hatlarını temiz tutuyor. Endüstriyel vakum makineleri, Avrupa ve Uluslararası güvenlik standartlarına uygun şekilde proses atığını, tozu, sıvıları vb. geri kazanmak için tasarlanmıştır. Şirketin profesyonel elektrikli süpürgeleri, kimya-ilaç, tekstil ve mühendislik endüstrilerinin proses atığını gidermek için doğrudan üretim hatlarına uygulanabilir.

Teknoloji, araştırma, müşteri odaklılık. Depureco'nun misyonu bu üç anahtar kelimeye dayanmaktadır. Şirketin amacı, herhangi bir üretim atığını geri kazanabilen endüstriyel vakum sistemleri tasarlayarak, bir şirketin ortamının kalitesini iyileştirmektir. Mükemmellik odaklı olan Depureco, benzersiz teknolojik çözümler sunar, insanlara saygı duyarak çalışır, müşterilerine ve ortaklarına zamanında hizmet vermeyi hedefler.

Depureco Endüstriyel Vakumları, endüstriyel elektrikli süpürgeler tasarlar, üretir ve satar. Makinelerimiz, birçok verimli süreçte toz toplama ve emme ile ilgili çeşitli sorunları çözdükleri için kompaktlıkları, çok yönlülükleri, kullanıcı dostu kullanımları ve mükemmel emiş güçleriyle tanınırlar.

Ürün yelpazemize bir göz atın. Endüstriyel tek fazlı vakumlar, endüstriyel üç fazlı vakumlar, ATEX sertifikalı endüstriyel vakumlar, basınçlı hava vakumları ve ıslak / kuru ayırıcılar arasından seçim yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünleri görmek için buraya tıklayın.