Vakum Pompaları&Blower&Endüstriyel Süpürgeler
Doğuşsan Türkçe Doğuşsan English Doğuşsan Arabic
 
+ 90 216 348 74 26
 

Hakkımızda

1991 kuruluşlu olan DOĞUŞSAN MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. konusunda nitelikli dünya markalarının Türkiye temsilciliklerini yürütmektedir.

DOĞUŞSAN MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. Endüstriyel vakum pompaları, merkezi vakum sistemleri, vakum ölçme ve kontrol sistemleri, santrifüj tipi blowerlar, root tipi blowerlar, rotary vanalar(hava kilitleri-eklüsler), diverterler(dağıtıcılar-yönlendiriciler), ağır endüstriyel sanayi tipi süpürgeler, merkezi toz toplama sistemleri, nitelikli antistatik ve aşınma direnci yüksek endüstriyel hortumlar, FDA sertifikalı hortumlar, endüstriyel hava tahrikli diyaframlı ve pistonlu pompalar konusunda 30 yılı aşkın süredir büyüyen iş hacmi ile Perpa Ticaret Merkezinde başlayıp 2017 Ocak ayından itibaren Şerifali Losyonunda kendi plazamızda , profesyonel mühendislik satış kadrosu, %100 stok ve yedek parça bulundurma garantisi, yurtdışı eğitimli teknik servis ekibi ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Şirket misyonumuz; çalışanlarının uzun yıllar profesyonel deneyim, bilgi ve tecrübesi ile uluslararası iş ortaklarımızla, devamlı çözüm odaklı çalışmak olup, yenilikleri takip eden, yüksek standartlarda müşteri memnuniyetini sağlayarak, ticari ve teknik hizmetleri vermektir. Şirketimiz, temsilciliklerini yaptığı firmaların her türlü satış sonrası hizmetlerini üstlenmektedir.

Şirket vizyonumuz; müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek kalitedeki ürünlerde ekonomik çözümler üretmektir.