Vakum Pompaları&Blower&Endüstriyel Süpürgeler
Doğuşsan Türkçe Doğuşsan English Doğuşsan Arabic
 
+ 90 216 348 74 26
 

UV Seri Vakum Pompaları

 
  •  
Ürün Kataloğu   Teklif İste
 

 

Hava Soğutmalı Vakum Pompası – UV SERİSİ

Hava soğutmalı UV Serisi vakum pompaları, en zorlu çevre koşullarında dahi enerji tasarrufu, düşürülmüş işletme maliyetleri ve çok yönlülük için en iyi çözümdür. 6.480 m3/h’ye kadar debi kapasitesi ve 0,5 mbar (a) 'lık minimum artık basınca (vakum değeri) sahip bu makineler, kurulumu kolay, tamamen otomatiktir ve hiçbir temele ihtiyaç duymazlar. UV Serisi vakum pompaları, performansları, dayanıklılığı, kolay servis hizmeti için tasarım ve düşük işletme maliyetleri sayesinde birçok endüstriyel uygulamada kullanılmaktadır.

 

 

 

 

Özel Versiyonlar:

 

 

 

 

  • UV H: Buhar emme kabiliyeti, kurutma prosesleri için 110 °C’lik makine sıcaklığı.Bu eşsiz özellik sadece Pneumofore tarafından sağlanır.

  • UV HC: 55 ° C'ye kadar ortam sıcaklığı olan durumlarda hava soğutmalı pompaların sıcak iklim versiyonu Tropik iklimler için ekstra büyük ısı eşanjörleri ve fanlara sahiptir.

  • UV VS: Güç tüketimini optimize etmek için 35 ila 60 Hz arasında Değişken Hızlı (VS) sürücü, bu süreçte vakumu sabit tutar.

  • UV Ex: Patlamaya dayanıklı. Özel elektrik bileşenleri ile patlayıcı alanlar için kurulum yapılır.

  • UV B: İkinci vakum aşaması olarak bir Root Blower ile çift kademeli vakum sistemi. Herhangi bir UV sürümü ile kombine edilebilir. Boru hattı kurutmalarında sıkça uygulanır.

  • UV HR: 40 ° C'nin üzerinde ortam sıcaklığı için Isı Geri Kazanımlı Vakum Sistemi.

  • UV S: UV pompaların özel versiyonları için özel ölçüler, ethernet, kızak monteli, paslanmaz çelik, hava koşullarına dayanıklı yapı veya ekstra ağır şasi özelliklerine sahiptir.  

Sistem Mühendisliği  

Her Pneumofore çözümü, şirketin teknik ofisi tarafından Türkiye yerel ortağı Doğuşsan Mühendislik ile işbirliği içinde özel sistem mühendisliği içerir. Bu, tüm sistem düzenini ve boru hattı tasarımını gösteren eksiksiz bir montaj çizimleri kümesiyle sonuçlanır. Özel sistem boyutlandırması ve boru hattı hesaplamalarına sahip olmak, sürekli performans ve yüksek enerji tasarrufu arayan müşteriler için çok önemlidir. Bu temel mühendislik çalışması, herhangi bir Pneumofore vakum veya kompresör tesisatı ile sunulmaktadır. Pneumofore ayrıca, kurutucular, kondensat süzgeçleri, alıcılar, filtreler, basınç kontrolleri, merkezi mantık veya programlanabilir mantıksal denetleyici (PLC) kontrol cihazları gibi gerekli herhangi bir bileşeni de sağlar.